Reklama

Na wolnym zatrzymali poszukiwanego sprawcę rozboju

Opublikowano: czw, 23 maj 2019 14:43
Autor:

Na wolnym zatrzymali poszukiwanego sprawcę rozboju - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 53-letniego mężczyznę poszukiwanego za dokonanie rozboju zatrzymali wczoraj będący po służbie policjanci. Mężczyzna w marcu b.r. wtargnął do jednego z domków na ogródkach działkowych, pobił właściciela i ukradł mu sprzęt elektroniczny i dokumenty. 53-latek już wcześniej notowany był za podobne przestępstwa. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Wczoraj po południu będący po służbie dwaj policjanci, z KWP w Lublinie oraz VII komisariatu  przechodząc ul. Romera w okolicy jednego z pobliskich sklepów zauważyli mężczyznę, który wydał im się znajomy. Szybko skojarzyli, że jest to najprawdopodobniej 53-latek bez stałego miejsca zameldowania, którego policjanci podejrzewali o dokonanie rozboju na mieszkańcu miasta.

Do tego przestępstwa doszło na początku marca na terenie ogródków działkowych przy ul. Rąblowskiej. Wtedy do domku wtargnął mężczyzna, który pobił właściciela, a potem okradł go. Jego łupem padł telefon komórkowy, tablet, telewizor i dokumenty.

Sprawą ustalenia sprawcy rozboju zajęli się kryminalni z VII komisariatu. Mundurowi wpadli na trop, który wskazywał na 53-latka. Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem i dobrze znany był policjantom. Ponieważ, nie ma on stałego miejsca zameldowania, trudno jednak było go namierzyć.

Informacja o poszukiwanym mężczyźnie trafiła do lubelskich policjantów. 53-latek do wczoraj cieszył się wolnością.

Podczas zatrzymania nie krył zdziwienia. Po chwili znalazł się w policyjnym radiowozie.  Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Niebawem zostanie doprowadzony do prokuratury i sądu. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE