Reklama

Na posesji mieli dorodne krzaki konopi indyjskich

Opublikowano:
Autor:

Na posesji mieli dorodne krzaki konopi indyjskich - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyźni na terenie jednej z posesji w gm. Niedrzwica Duża uprawiali ponad 60 krzaków konopi indyjskich. Obaj zostali tymczasowo aresztowani.

Do realizacji doszło pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie jednej z posesji w gm. Niedrzwica Duża. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie podejrzewali, że dwaj mieszkańcy powiatu lubelskiego prowadzą nielegalną uprawę konopi. W trakcie czynności na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 30 lat. Na terenie posesji ujawnili 64 dorodne krzaki konopi. Zdążyły już wyrosnąć osiągając wysokość około 250 cm.

 

Nielegalna uprawa została zabezpieczona, zaś mężczyźni zatrzymani. Obaj byli w przeszłości karani za posiadanie narkotyków. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie 6200 zł.

 

W sobotę Sąd Rejonowy w Kraśniku na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za uprawę znacznych ilości konopi indyjskich grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE