Reklama

Marzysz o praktykach albo studiach za granicą? Ta oferta jest dla Ciebie

Opublikowano: pt, 26 lut 2016 13:10
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Marzysz o praktykach albo studiach za granicą? Ta oferta jest dla Ciebie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy poniedziałek w holu Kolegium Norwidianum KUL od 9.00 do 15.00 odbędą się spotkania informacyjne dla studentów, którzy chcą wyjechać na praktyki albo część studiów do innego kraju europejskiego w ramach programu Erasmus+..

 Zainteresowani będą mogli wypełnić dokumenty aplikacyjne i porozmawiać z byłymi stypendystami Erasmusa o praktycznych aspektach wyjazdu. - A wszyscy mogą liczyć na  wyczerpujące informacje. Będzie można też zapoznać się z prezentacjami przygotowanymi przez zagranicznych studentów Erasmusa+ studiujących obecnie na KUL-u – zapowiada Katarzyna Bojko z Biura Prasowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Informacji udzielać będą pracownicy Sekcji Obsługi Wymian Międzynarodowych oraz studenci, którzy byli stypendystami programu, m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii, Portugalii, czy na Cyprze. Zgłoszenia na wyjazdy stypendialne na przyszły rok akademicki przyjmowane są do 7 marca.

Program Erasmus powstał w 1987 roku jako program wymiany studentów (obecnie obejmuje również pracowników uczelni). Jego główną ideą jest rozwijanie międzynarodowej współpracy między uczelniami. Polska bierze w nim udział od roku 1998/99. Programowi patronuje holenderski filozof i humanista - Erazm z Rotterdamu.

Szczegółowe informacje: Sekcja Obsługi Wymian Międzynarodowych KUL, tel. 81 445 41 85.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE