Reklama

Reklama

Magda Mołek - prezenterka telewizyjna gościem jutrzejszego spotkania UMCS w Lublinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Magda Mołek - prezenterka telewizyjna gościem jutrzejszego spotkania UMCS w Lublinie - Zdjęcie główne

Dziennikarka i youtuberka Magda Mołek będzie gościem z cyklu #meetup_UMCSxSantander | foto Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziennikarka i youtuberka Magda Mołek będzie gościem jutrzejszego spotkania, wirtualnego spotkania z cyklu #meetup_UMCSxSantander. Opowie m.in. o tajnikach pracy dziennikarza oraz o tym, jak przez 25 lat jej kariery zmienił się ten zawód.

Reklama

W listopadzie w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęła się trzecia edycja spotkań z cyklu #meetup_UMCSxSantander. W tich trakcie znane i  cenione osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu występują z prelekcjami. Dotąd gośćmi byli kolejno: Mateusz Waligóra - podróżnik i Hirek Wrona - dziennikarz.
 
Najbliższe spotkanie zaplanowano na czwartek (26 listopada) na godzinę 17.00. Gościem będzie Magda Mołek - dziennikarka z 25-letnim stażem, absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polskiej Szkoły Reportażu. Aktualnie m.in. współprowadzi podcast "Rozważna i Erotyczna" w aplikacji Empik GO. W przeszłości prowadziła program telewizyjny "Lekcja stylu" z Jolantą Kwaśniewską - byłą pierwszą damą oraz "Magazyn kobiet" z Dorotą Wellman - dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła również festiwale piosenki w Opolu i Sopocie, galę "Miss Polonia" i programy telewizyjne - "Taniec z gwiazdami" oraz "Dzień dobry TVN".
 
- Od wielu lat specjalizuje się w rozmowach z ludźmi, kiedyś w telewizji, a obecnie na swoim autorskim youtubowym kanale „W moim Stylu”. Pracuje także nad książką o roli kobiet w życiu publicznym. W trakcie spotkania Magda Mołek opowie o początkach swojej drogi zawodowej i wpływie otoczenia na podejmowane przez nią decyzje - mówi Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS w Lublinie.

Będzie można dowiedzieć się też czy dziennikarka korzystała z szans, które zsyłał jej los i z czyim zdaniem się liczyła. Odpowie też na pytanie, co jest najlepszym doradcą w podejmowaniu trudnych decyzji. - Magda Mołek przedstawi nam także tajniki pracy dziennikarza oraz to, jak przez 25 lat jej kariery zmienił się ten zawód - dodaje Aneta Adamska.
 
Mołek jest lauretką kilku nagród i wyróżnień, a są to: Wiktor 2002 w kategorii „największe odkrycie telewizyjne”, „Oskar Fashion” przyznany przez redakcję „Fashion Magazine”, tytuł „Kobieta 2008 roku” w plebiscycie „Męska Rzecz 2008” organizowanym przez motoryzacyjny kanał TVN Turbo oraz „Ikona Stylu” ELLE Style Awards 2017. 

Spotkanie transmitowane będzie na żywo na oficjalnym profilu Facebook uczelni. Przewidziano możliwość zadawania pytań gościowi. Udział jest bezpłatny. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE