Reklama

Reklama

Lublinianie zdecydują jak ma wyglądać program przeciwdziałania alkoholizmowi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lublinianie zdecydują jak ma wyglądać program przeciwdziałania alkoholizmowi  - Zdjęcie główne

Lublinianie zdecydują jak ma wyglądać program przeciwdziałania alkoholizmowi | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 7 października zaczną się konsultacje społeczne dotyczące przyszłorocznej strategii w zakresie profilaktyki uzależnień, minimalizacji szkód zdrowotnych i społecznych wynikających z używania alkoholu.

Reklama

Dzięki konsultacjom mieszkańcy będą mogli zapozmać się z projektem dokumentu oraz poznać opinie, uwagi i propozycje dotyczące zawartych w nim zadań, które zrealizuje Miasto.

 

W projekcie znajduje się m.in. analiza zjawiska nadużywania alkoholu przez mieszkańców Lublina, dane statystyczne dotyczące rozpowszechnienia picia wśród poszczególnych grup wiekowych, czy zaproponowane przez Miasto zadania do realizacji w 2021, wśród których jest działalność edukacyjna, podnoszenie jakości życia osób oraz rodzin z problemem alkoholowym, w tym dotkniętych problemem przemocy i wspieranie zatrudnienia socjalnego poprzez organizowanie i finansowanie centrów integracji społecznej.

 

Mieszkańcy mogą przesłać swoje opinie mailem na adres: [email protected] lub przekazać je osobiście podczas dyżurów konsultacyjnych, które odbędą się 7, 8, 9 i 12 października w godzinach 15.30-17.30 w siedzibie Urzędu Miasta Lublin przy ul. Spokojnej 2 w pokoju 207 (II piętro). Konsultacje potrwają do 20 października. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE