Reklama

Lublin ze strefą kibica na Euro!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Lublin ze strefą kibica na Euro! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Lublinie będzie strefa kibica na piłkarskie Mistrzostwa Europy! Kibice będą oglądać mecze na placu przy kompleksie Aqua Lublin.

Lublin jest jednym z niewielu polskich miast, które zdecydowały się na uruchomienie strefy kibica. Lubelska będzie jedną z największych w Polsce. Organizatorem Strefy Kibica jest MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie we współpracy z firmą Coca-Cola. Partnerem Strefy, dzięki któremu było możliwe jej powstanie, jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Strefa powstała na placu obok Aqua Lublin u zbiegu Al. Zygmuntowskich i ul. Lubelskiego Lipca, od kompleksu basenowego aż do Hali im. Niedzieli.

W strefie pokazane będą oczywiście wszystkie mecze reprezentacji Polski, a w zależności od zainteresowania również inne spotkania mistrzostw Europy.

- Dziękuję Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji i panu Sławomirowi Sosnowskiemu, marszałkowi województwa lubelskiego, który wsparł pomysł zorganizowania strefy kibica finansowo. Pokazujemy w ten sposób, że Lublin stawia na sport i piłkę nożną, a warto pamiętać, że jesteśmy jednym z nielicznych dużych miast w Polsce, które zdecydowało się urządzić dla mieszkańców miasta i regionu strefę kibica - podkreśla Krzysztof Komorski, zastępca prezydenta Miasta Lublin.

Kibice będą mogli oglądać mecze w strefie kibica na ekranie o powierzchni 32 metrów kwadratowych, który zapewni bardzo dobrą widoczność. Telebim został ustawiony od strony ul. Lubelskiego Lipca.

Strefa jest przewidziana na maksymalnie tysiąc osób. Będzie działała od piątku 10 czerwca do niedzieli 10 lipca, we wszystkie dni meczowe. Startuje codziennie godzinę przed pierwszym meczem. Obok niej powstało miasteczko towarzyszące.

W Strefie będzie można obejrzeć wszystkie mecze Mistrzostw, w tym oczywiście wszystkie mecze z udziałem Reprezentacji Polski. Chętni do przeżywania emocji piłkarskich w strefie kibica mogą oglądać przy Aqua Lublin już pierwszy mecz mistrzostw, w którym już dziś o godzinie 21:00 zmierzą się reprezentacje Francji i Rumunii.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE