Reklama

Reklama

Lublin: Wiadomo już jaka firma odbierze śmieci z kilku części miasta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Wiadomo już jaka firma odbierze śmieci z kilku części miasta - Zdjęcie główne

Wiadomo już jaka firma odbierze śmieci z kilku części miasta | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z rozstrzygnięciem przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, usługę odbioru w trzech sektorach miasta świadczyć będzie firma Koma Lublin Sp. z o.o. Poza tym, jeden sektor będzie obsługiwany przez firmę KOM-EKO S.A.

Reklama

W skład trzech sektorów wchodzą następujące dzielnice: sektor III (Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin), sektor IV (Stare Miasto, Wieniawa, Śródmieście, Za Cukrownią), sektor VII (Czuby Południowe, Wrotków, Zemborzyce). W grudniu firma Koma Lublin Sp. z o.o. dostarczyła pojemniki i worki na odpady oraz harmonogramy odbioru dla mieszkańców tych trzech sektorów.

- W związku z zakończeniem działalności w sektorze III i VII przez dotychczasowego operatora, prosimy mieszkańców o korzystanie z pojemników dostarczonych przez firmę KOMA. Pojemniki firmy Pre Zero Recycling Wschód Sp. z o.o. (dawniej SUEZ Wschód Sp. z o.o.) będą zabierane z nieruchomości przez dotychczasowego operatora w styczniu - informuje Monika Głazik z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

Elektroniczne harmonogramy odbioru odpadów będą również dostępne na stronie internetowej firmy KOMA w zakładce harmonogramy. Do dyspozycji mieszkańców sektorów III, IV i VII uruchomiono numer tel. 570 580 622, pod którym od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 pracownicy operatora będą przyjmować zgłoszenia związane z bieżącą obsługą nieruchomości.

Z kolei sektor VI od 1 stycznia do 31 marca będzie obsługiwany przez firmę KOM-EKO S.A. z zachowaniem dotychczasowych częstotliwości odbioru dla poszczególnych rodzajów odpadów. Tradycyjne (papierowe) harmonogramy odbioru odpadów trafią do mieszkańców w styczniu, a wersja elektroniczna harmonogramów będzie dostępna na stronie internetowej firmy i w aplikacji EKO-APP, na początku stycznia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy