Reklama

Reklama

Lublin: Ruszają warsztaty geograficzno-podróżnicze "Podróże do państw”. Dedykowane dzieciom

Opublikowano: 8 sierpnia 2021 10:55
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Ruszają warsztaty geograficzno-podróżnicze "Podróże do państw”. Dedykowane dzieciom - Zdjęcie główne

Ruszają warsztaty geograficzno-podróżnicze "Podróże do państw”. Dedykowane dzieciom | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez kilka miesięcy będą odbywać się warsztaty geograficzno-podróżnicze dla dzieci. Animatorzy przygotują zajęcia plastyczne i zabawy z różnych stron świat. Warsztaty organizuje Fundacja Uśmiechu.

Reklama

Fundacja Uśmiech Szczęścia organizuje warsztaty geograficzno-podróżnicze "Podróże do państw”, które są skierowane do dzieci w wieku od 6 do 14 lat, mieszkających w Lublinie. Zajęcia będą prowadzone od sierpnia do marca 2022 roku, a w ich ramach przewidziano bezpłatną opiekę animatorów, zajęcia plastyczne i poznawanie w formie zabawy różnych państw świata z ciekawymi elementami kulinarnymi. Warsztaty obejmują również przedstawienie swojej twórczości i wiedzy dla rodziny, bliskich uczestników oraz mieszkańców Lublina.

Zajęcia odbywać się będą w 2 grupach w poniedziałek lub sobotę od 14:00-17:00, II grupa zajęcia w sobotę godzinach od 14:00-17:00. Uczestniczące w zajęciach dzieci mają również możliwość kwalifikacji w pierwszej kolejności do bezpłatnych zajęć opiekuńczych Fundacji "Akademii Dzieciaka” w czasie roku szkolnego. Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy przez wysyłanie uzupełnionego kwestionariusza uczestnictwa pobrany ze strony internetowej Fundacji na adres [email protected] lub po kontakt z Fundacją pod tym adresem e-mail. Zapisy trwają do 16 sierpnia.

CZYTAJ TAKŻE: Lublin: Wróciły "Przyjazne Patrole". Żeby dzieci czuły się bezpieczne

Fundacja Uśmiech Szczęścia powstała w 2018 i działa na terenie Lublina oraz lubelszczyzny. Fundacja angażuje w ramach Akademii Dzieciaka zajęcia pozalekcyjne dzieci, organizuje zajęcia artystyczne oraz zajęcia promujące aktywność społeczno-obywatelską, wolontariat dzieci i młodzieży pro-zwierzęcy oraz ich opiekę nad zwierzętami. W ramach działań realizowała warsztaty plastyczno-techniczne, akcje "Wakacje z wolontariatem", w lecie 2020 roku zajęcia i animacje dla dzieci na terenie Słonecznego Wrotkowa w Lublinie, akcje charytatywne oraz gościła na festynach w regionie ze stosikiem informacyjnym. Fundacja współpracuje ze szkołami, organizacjami, studentami oraz grupami lokalnych wolontariuszy, wspiera rozwój i edukację dzieci i młodzieży.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.