Reklama

Reklama

Lublin: Pracodawcy i studenci spotkają się na Politechnice Lubelskiej. W ramach targów pracy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Lublin: Pracodawcy i studenci spotkają się na Politechnice Lubelskiej. W ramach targów pracy - Zdjęcie główne

Politechnika Lubelska | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na Politechnice Lubelskie odbędzie się 21. edycja targów pod nazwą "Inżynier na rynku pracy”. To szansa na rozwój zawodowy studentów i absolwentów uczeni, a dla pracodawców - możliwość rekrutacji kadry.

Reklama

Targi pracy "Inżynier na rynku pracy" potrwają dwa dni. Odbędą się we wtorek i środę (23-24 listopada) w formie hybrydowej. Pierwszego dnia o godz. 9.30 w budynku Cen-Tech (ul. Nadbystrzycka 38B) zaplanowano otwarcie tragów. Tego dnia na dwóch Wydziałach Mechanicznym oraz Elektrotechniki i Informatyki swoje stoiska z ofertami będą mieć firmy: DataArt Poland Sp. z o.o., Elettric80, Sollers Consulting Sp. z o.o, Transition Technologies MS S.A., Asseco Business Solutions S.A., Ośrodek Kształcenia Zawodowego Elpro. Spotkania potrwają do godz. 14.30. Natomiast 24 listopada wydarzenie ma w całości charakter wirtualny.

- Targi pracy realizujemy z myślą głównie o naszych studentach i absolwentach. To dla nich szansa na bezpośredni kontakt z przedstawicielami firm, zweryfikowania swoich mocnych stron z oczekiwaniami pracodawców i zdobycia cennych kontaktów zawodowych. To dobre miejsce do wymiany doświadczeń, poszukiwania ofert nie tylko stałego zatrudnienia, ale i praktyk czy staży studenckich, które są obligatoryjne w programie kształcenia - podkreśla prof. Paweł Droździel, prorektor ds. studenckich Politechniki Lubelskiej.

- W tym roku zaprosiliśmy do współpracy blisko 30 firm z branży mechanicznej, IT, elektrotechniki oraz finansowej. Targi dają możliwość poznania wymagań, jakie stawia rynek pracy. Dzięki temu kandydat wie, w jakim kierunku kształtować swój profil zawodowy. Dodatkowo zdobywa informacje, których nie znajdzie w ofercie pracy, a także często poznaje zespół, z którym będzie współpracować - mówi Anna Mazur-Sokół, koordynator Biura Karier i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Politechniki Lubelskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy