Reklama

Reklama

Lublin: Mieszkańcy dzielnicy Rury mogą zgłosić problemy i potrzeby. Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Planu dla Dzielnic

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Mieszkańcy dzielnicy Rury mogą zgłosić problemy i potrzeby. Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu Planu dla Dzielnic - Zdjęcie główne

Spotkanie z cyklu Planu dla Dzielnic | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy dzielnicy Rury będą mieć okazję zasygnalizować problemy i potrzeby swojej dzielnicy. Będzie to możliwe dzięki spotkaniu w ramach projektu "Plan dla Dzielnic".

Reklama

"Plan dla Dzielnic" to opis priorytetów rozwojowych w dzielnicach w perspektywie najbliższych lat. Prace nad nim zaczęły się w trzecim kwartale 2021 r. Pierwszym etapem są spotkania publiczne służące diagnozowaniu problemów i potrzeb poprzez rozmowy z mieszkańcami i mieszkankami.

- Na kolejnym spotkaniu w ramach Planu dla Dzielnic skupimy się na sprawach jednej dzielnicy – Rury, którą zamieszkuje najwięcej mieszkańców, ponad 26 tysięcy osób. Doświadczenie ostatnich wspólnych rozmów pokazuje, że potrzeb jest wiele, ale nie brakuje też pomysłów na zmiany i usprawnienia funkcjonowania dzielnic. To niezwykle budujące widzieć tak zaangażowanych mieszkańców, którym leży na sercu dobro zarówno ich najbliższego otoczenia, jak i całego miasta. Zapraszam do udziału w spotkaniu i mam nadzieję, że w przyszłości wspólnie wypracujemy satysfakcjonujący plan rozwoju dla dzielnicy Rury - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.

W ramach Projektu "Plan dla Dzielnic" odbyły się spotkania dotyczące spraw 9 dzielnic: Czuby Południowe, Węglin Południowy, Szerokie, Sławin, Sławinek, Kalinowszczyzna, Tatary, Abramowice i Głusk.

Osoby chcące wziąć udział w debatach proszone są o zapisywanie się z wykorzystaniem formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu. Konieczność rejestracji wynika z sytuacji epidemiologicznej i ograniczeń co do wielkości zgromadzeń. Uczestnictwo można także zgłosić telefonicznie pod numerem: 81 466 25 54. Na spotkanie dla mieszkańców i mieszkanek dzielnicy Rury można zapisać się on-line do 16 stycznia (niedziela) do końca dnia. Zgłoszenia telefoniczne przyjmowane są w godzinach pracy Urzędu. Podczas spotkań istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić podczas zapisów.

Spotanie dla mieszkańców dzielnicy Rury odbędzie się we wtorek (18 stycznia) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 22, przy ul. Rzeckiego 10. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy