Reklama

Reklama

Lublin: Miasto o współpracy samorządu i młodzieży. Szykuje się seminarium w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lublin: Miasto o współpracy samorządu i młodzieży. Szykuje się seminarium w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 - Zdjęcie główne

Miasto o współpracy samorządu i młodzieży. Szykuje się seminarium w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży 2023 | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Lublin, które będzie Europejską Stolicą Młodzieży 2023 organizuje bezpłatne seminarium o współpracy jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji społecznych na rzecz włączania młodych ludzi w działania lokalne. Wydarzenie odbędzie się pod nazwą „Wspólnie dla edukacji i aktywności obywatelskiej młodych. O korzyściach z partnerstw samorządów terytorialnych i organizacji społecznych".

Reklama

- Jako stolica województwa wspieramy organizacje pozarządowe i samorządy w naszym regionie w działaniach na rzecz aktywności młodzieży. Ze względu na rolę jaką daje nam tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży jesteśmy współorganizatorami projektu Fundacji Civis Polonus, którego beneficjentami są jednostki samorządu terytorialnego do 100 tys. mieszkańców. Dziękując za zaproszenie do współpracy, z zaangażowaniem włączamy się w działania na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń oraz sieciowania współpracy na rzecz wspierania aktywności społecznej młodzieży na Lubelszczyźnie - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji, pełnomocnik prezydenta Miasta Lublin ds. Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023.

Seminarium adresowane jest do podmiotów z województwa lubelskiego. Chodzi o przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicieli organizacji społecznych i przedstawicieli organizacji młodzieżowych. Eksperci będą rozmawiać m.in. o tym, dlaczego warto aktywizować młodzież i jak to robić w myśl zasady, że zaangażowani młodzi obywatele to lepsza jakość lokalnej demokracji.
 
 
Ze względu na pandemię COVID-19 seminarium odbędzie się w formule on-line. Wydarzenie zaplanowano na 28 stycznia w godzinach 10.00-15.00.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy