W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy studenci i absolwenci, nie tylko z uczelni lubelskich. Konkurs prowadzony jest od 2010 r. Celem jest zwiększenie zainteresowania studentów zagadnieniami związanymi z rozwojem lokalnym, głównie w kontekście gospodarczym, społecznym, kulturowym i środowiskowym oraz zachęcenie studentów do podejmowania tej tematyki w swojej pracy badawczej.
- Każda edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową cieszy się dużym zainteresowaniem. Rokrocznie wielu autorów skupia się w swojej pracy badawczej na tematyce związanej z podnoszeniem konkurencyjności Lublina i rozwojem lokalnym. Z zainteresowaniem przyjrzymy się koncepcjom dotyczącym naszego miasta, które często stanowią dla nas inspirację do podejmowanych działań i wdrażania innowacyjnych rozwiązań - mówi Krzysztof Żuk, prezydent Miasta Lublin.
Przyjmowane są obronione prace, z dowolnej uczelni i kierunku studiów. Przewidziane są dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich może zostać przyznana nagroda główna w wysokości 6 tys. złotych i maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2 tys. złotych. Dodatkowo, w kategorii prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich przewidziane jest wyróżnienie w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł. W tej edycji kwalifikują się prace obronione nie wcześniej niż w 2019 r.
Prace konkursowe wraz z załącznikami można doręczyć: osobiście do sekretariatu Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, Plac Litewski 1, 20-080 Lublin; pocztą na adres: Urząd Miasta Lublin, Wydział Strategii i Przedsiębiorczości, plac Litewski 1, 20-080 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs na najlepszą pracę dyplomową”; za pośrednictwem poczty elektronicznej (biznes@lublin.eu), pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego, o którym mowa w § 5 ust. 1 pkt 1 Regulaminu Konkursu, w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem; za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod warunkiem zaopatrzenia formularza zgłoszeniowego, o którym mowa w § 5 ust. 1 pkt 1 Regulaminu Konkursu, w bezpieczny podpis elektroniczny, weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem lub podpis złożony profilem zaufanym ePUAP. Termin zgłoszeń upływa 15 września.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.