Reklama

Reklama

Lublin: Łatwiej będzie rozliczyć podatki. Powstała nowa aplikacja

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Łatwiej będzie rozliczyć podatki. Powstała nowa aplikacja - Zdjęcie główne

Łatwiej będzie rozliczyć podatki. Powstała nowa aplikacja | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto udostępniło nowe narzędzie do rozliczania podatków. To aplikacja "Przyjazne deklaracje". Dzięki temu można wypełnić oraz złożyć deklaracje i informacje podatkowe on-line, bez konieczności wizyty w Urzędzie i składania papierowych dokumentów.

Reklama

Dostęp do aplikacji jest możliwy bezpośrednio ze strony internetowej Urzędu Miasta Lublin i za pośrednictwem zakładki podatki i opłaty w katalogu miejskich e-usług dostępnych pod adresem e.lublin.eu. Żeby korzystać z aplikacji "Przyjazne deklaracje" należy: wybrać i wypełnić deklarację, wygenerować i sprawdzić dokumenty, zatwierdzić deklarację, wybrać formę dostarczenia deklaracji.
 
- Aplikacja „Przyjazne deklaracje" pomoże w prawidłowym wypełnieniu formularzy, które następnie można wydrukować i przesłać pocztą, złożyć osobiście w Urzędzie Miasta Lublin lub też wysłać elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP. Mieszkańcy, którzy złożą informację na temat podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego od osób fizycznych przez ePUAP, decyzję ustalającą wysokość podatku otrzymają elektronicznie - wyjaśnia Monika Głazik z biura prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 
 
Mieszkańcy, którzy dostawali decyzje podatkowe za pośrednictwem poczty, a chcą otrzymywać je elektronicznie, powinni złożyć wniosek o doręczanie pism za pośrednictwem ePUAP ze wskazaniem adresu elektronicznego. Wymagane jest posiadanie konta na platformie ePUAP oraz profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy