Reklama

Reklama

Lublin: Jak będą wyglądać zajęcia na KUL w związku z pandemią? Uczelnia wydała zarządzenie

Opublikowano: sob, 14 sie 2021 19:03
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Jak będą wyglądać zajęcia na KUL w związku z pandemią? Uczelnia wydała zarządzenie - Zdjęcie główne

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo już, jak będą wyglądać zajęcia w nowym roku akademickim na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Uczelnia wydała zarządzenie na temat organizacji kształcenia w związku z pandemią.

Reklama

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II wydał zarządzenie na temat organizacji zajęć w nadchodzącym roku akademickim - 2021/2022. Zgodnie z nim zajęcia zajęcia dydaktyczne dla studentów, doktorantów, uczestników kursów, szkoleń i studiów podyplomowych, będą prowadzone w formie stacjonarnej z elementami kształcenia zdalnego. Zajęcia stacjonarne będą odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego, czyli z uwzględnieniem decyzji, zaleceń i wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

- Co do zasady w formie zdalnej (na platformie Microsoft Office 365) będą prowadzone wykłady i konwersatoria ogólnouniwersyteckie oraz wykłady misyjne. Informacje o formie prowadzenia poszczególnych zajęć zostaną podane przez wydziały, przy czym końcowe zaliczenia zajęć i egzaminy, bez względu na formę prowadzenia zajęć, będą odbywały się stacjonarnie - czytamy na stronie internetowej uczelni.

Jednocześnie uczelnia zastrzega, że organizacja zajęć może zmienić się w przypadku ograniczenia kształcenia stacjonarnego na uniwersytecie spowodowanego względami epidemicznymi.

Rok akademicki zaczyna się 1 października. Harmonogramy zajęć mają być gotowe i udostępnione do 24 września. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy