Reklama

Reklama

Lublin: Co z remontem ulicy w Śródmieściu?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Co z remontem ulicy w Śródmieściu? - Zdjęcie główne

Co z remontem ulicy w Śródmieściu? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O to na jakim etapie jest remont ul. Rowerowej, w imieniu mieszkańców zapytał władze miasta Marcin Nowak z Rady Miasta Lublin. Władze miasta już odpowiedziały.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin Marcin Nowak (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) zwrócił się do władz miasta w sprawie remontu ul. Rowerowej w dzielnicy Śródmieście. Zaznaczył, że ma to związek z cyklicznymi pytaniami kierowanymi do niego przez mieszkańców tej ulicy. Chodzi dokładnie o remont drogi wraz z przebudową chodników.

- Na jakim etapie jest realizacja niniejszego zadania? Czy zakończone zostało opracowanie projektu dotyczącego przebudowy ulicy? Jakie środki zostały dotychczas wydane na ten cel i jaki jest obecnie operat szacunkowy dotyczący niniejszego zadania? - pyta w interpelacji do władze miasta, Marcin Nowak.

Jednocześnie poprosił o umożliwienie mieszkańcom ul. Rowerowej spotkania w Urzędzie Miasta Lublin w tej sprawie. Mieszkańcy mieliby spotkać się z osobami zajmującymi się realizacją tego inwestycji oraz zastępcą prezydenta Lublina ds. inwestycji i rozwoju Arturem Szymczykiem.

Odpowiadając Artur Szymczyk przekazał, że w związku z koniecznością uzyskania zezwoleń na odstępstwa, trwa opracowywanie dokumentacji projektowej dla tej inwestycji.

- Informuję również, że dotychczas nie poniesiono żadnych kosztów finansowych w związku z opracowywaniem przedmiotowej dokumentacji. Oszacowanie kosztów realizacji zadania będzie możliwe po uzgodnieniu dokumentacji projektowej - napisał Artur Szymczyk.

Na koniec podkreślił, że dodatkowe informacje w tej sprawie, zainteresowani mieszkańcy mogą uzyskać w Zarządzie Dróg i Mostów w Lublinie w Wydziale Przygotowania Inwestycji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy