Reklama

Reklama

Lublin: Będą pieniądze na turniej piłkarski nad Zalewem Zemborzyckim?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

Lublin: Będą pieniądze na turniej piłkarski nad Zalewem Zemborzyckim? - Zdjęcie główne

Będą pieniądze na turniej piłkarski nad Zalewem Zemborzyckim? | foto Pixabay - zdjęcie ilustracyjne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sprawie pozyskania pieniędzy na organizację dziecięcego turnieju piłkarskiego nad Zalewem Zemborzyckim, do władz Lublina zwrócił się Leszek Daniewski z Rady Miasta.

Reklama

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin Leszek Daniewski (klub prezydenta Krzysztofa Żuka) skierował interpelację do władz miasta w sprawie turnieju piłkarskiego dla dzieci nad Zalewem Zemborzyckim. Na wstępie wyjasnił, że trenerzy i rodzice dzieci - zawodników Osiedlowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Vrotkovia" zwrócili się do niego z prośbą o pomoc w pozyskaniu środków na organizację turnieju. Mają to być zawody dla dzieci yrozonych w latach 2010-2015 mieszkających dzielnicach Zemborzyce i Wrotków. Turniej ma być rozegrany w maju przyszłego roku na obiektach klubowych nad Zalewem Zemborzyckim, na terenie ośrodka "Marina". Zakończenie imprezy będzie połączone z wręczeniem uczestnikom nagród w poszczególnych kategoriach i sportowym festynem w trakcie którego zostanie rozegrany mecz między reprezentacjami mieszkańców dzielnicy i stowarzyszenie "Vrotkovia". Turniej będzie otwarciem sezonu nad Zalewem. 

- Jak podnoszą rodzice blisko trzystu trenujących w stowarzyszeniu dzieci, impreza posłuży ich aktywizacji i wzajemnej integracji, która przez ostatnie lata tak bardzo ucierpiała z powodu panującej pandemii - napisał Leszek Daniewski.

Wiceprzewodniczący zaznaczył, że wniosek w tej sprawie złożył na posiedzeniu Komisji Sportu, Turystyki i Wypoczynku w ramach wniosków zgłaszanych przez członków komisji do budżetu miasta na 2022 rok.

W odpowiedzi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak - zastępca prezydenta ds. kultury, sportu i partycypacji wyjasniła, że w celu pozyskania środków na organizację turnieju, Osiedlowe Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Vrotkovia” może złożyć ofertę w ramach ogłoszonego otwartego konkursu ofert na realizację zadania "Organizacja imprez i zawodów sportowych”. Jednocześnie dodała, że oferty w tym konkursie można było składać do 10 grudnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy