Reklama

Reklama

Lubelskie lodowisko Icemania już działa, ale nie dla wszystkich

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelskie lodowisko Icemania już działa, ale nie dla wszystkich - Zdjęcie główne

Otwarte dziś lodowisko Icemania nie jest dostępne dla wszystkich | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś otwarto lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich. Niestety z powodu epidemii nie mogą z niego korzystać klienci indywidualni, a tylko i wyłącznie kluby sportowe.

Reklama

Dzisiaj (25 października) otwarto lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich. Lodowiskio zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca" w Lublinie działa w hali obok Aqua Lublin od lat. W tym sezonie będzie jednak funkcjonować inaczej niż dotychczas z powodu epidemii. W związku z sytuacją epidemiczną w życie weszły nowe obostrzenia, które znacznie ograniczają dostęp do obiektów sportowych, ale nie dla wszystkich. Wyjątkiem są m.in. sportowcy, zawodnicy i kluby sportowe. Dlatego z lodowiska będą mogły korzystać tylko kluby hokejowe i prowadzące zajęcia z łyżwiarstwa figurowego. 

 

- Jednocześnie będziemy stale monitorowali sytuację i mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda się otworzyć lodowisko również dla klientów indywidualnych - czytamy w komunikacie na stronie internetowej MOSiR.

 

Zarządca obiektu zdecydował, że lodowisko będzie działać podobnie jak np. baseny, którymi też zarządza i są one dostępne tylko dla sportowców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE