Reklama

Reklama

Lubelski ratusz zadba o zieleń w pasach drogowych. Trwa przetarg

Opublikowano: pon, 23 lis 2020 14:10
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski ratusz zadba o zieleń w pasach drogowych. Trwa przetarg - Zdjęcie główne

Wybrany wykonawca będzie odpowiadał za bieżące utrzymanie, kompleksową konserwację i renowację zieleni w pasach drogowych w siedmiu rejonach miasta | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz szuka firmy, która zadba o miejską zieleń w pasach drogowych. Prace mają zacząć się w marcu przyszłego roku i potrwać do końca grudnia 2021 roku.

Reklama

Urząd Miasta Lublin ogłosił przetarg na usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych. Wybrany wykonawca będzie odpowiadał za bieżące utrzymanie, kompleksową konserwację i renowację zieleni w pasach drogowych w siedmiu rejonach. Do jego zadań będzie również należeć m.in. porządkowanie zieleni, prace związane z utrzymaniem drzew, krzewów, trawników, elementów małej architektury i prowadzenie prac związanych z nasadzeniami drzew, bylin, krzewów, roślin cebulowych, traw. 

 

Prace mają być prowadzone rejonach m.in. al. Warszawskiej, al. Solidarności, al. Spółzielczości Pracy, ul. Lubartowskiej, Mełgiewskiej, al. Tysiąclecia, al. Witosa, ul. Kunickiego, ul. Abramowickiej, al. Sikorskiego, al. Kraśnickiej, ul. Krochmalnej, ul. Stadionowej i ul. Głębokiej. 

 

Realizacja zadania potrwa kilka miesięcy, czyli od początku marca do końca przyszłego roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE