Reklama

Reklama

Lodowisko "Icemania" w Lublinie otwiera się na klientów indywidualnych. Jest kilka warunków

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lodowisko "Icemania" w Lublinie otwiera się na klientów indywidualnych. Jest kilka warunków - Zdjęcie główne

Lodowisko "Icemania" w Lublinie otwiera się na klientów indywidualnych. Jest kilka warunków | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę (12 grudnia) lodowisko "Icemania" zostanie otwarte dla klientów indywidualnych. Będzie można z niego korzystać tylko w ramach zorganizowanych zajęć sportowych nauki jazdy na łyżwach, a bilety są sprzedawane tylko przez internet.

Reklama

Przy Al. Zygmuntowskich znajduje się kryte lodowisko "Icemania" zarządzane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Bystrzyca". Lodowisko podobnie jak wiele innych obiektów sportowych, nie jest otwarte dla wszystkich z powodu obostrzeń epidemicznych. Jesienią ogłoszono, że ślizgawka będzie czynna, ale tylko dla klubów sportowych.

- Jednocześnie zapowiedzieliśmy, że będziemy stale monitorowali sytuację z nadzieją, że w niedalekiej przyszłości uda się otworzyć lodowisko również dla klientów indywidualnych. Liczyliśmy, że przy wprowadzaniu wytycznych dotyczących funkcjonowania w tym sezonie stoków narciarskich, zostaną wprowadzone zasady udostępniania klientom pozostałych zimowych obiektów sportowych, w tym lodowisk. Tak się nie stało - czytamy na stronie internetowej lodowiska "Icemania".

Dlatego po analizie rynku lodowisk w całym kraju, po konsultacjach z zarządcami wielu innych lodowisk - którzy tak, jak lubelski obiekt, starają się znaleźć rozwiązanie, Icemania zdecydowała, że jednak otworzy ślizgawkę. Lodowisko zostanie otwarte w sobotę (12 grudnia) dla klientów indywidualnych, którzy będą mogli z niego korzystać w ramach zorganizowanych zajęć sportowych nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowo będzie obowiązywał limit osób przebywających w każdej tercji na lodowisku. Mowa jest o maksymalnie 150 osobach, a nie 300 jak w poprzednich sezonach. Obowiązuje też zakrywanie ust i nosa. Zapowiedziano też m.in. dezynfekcję. 

Przerwy pomiędzy tercjami zostaną wydłużone w celu dezynfekcji obiektu (szafki, elementy często dotykane przez klientów). Sprzęt w wypożyczalni (łyżwy, chodziki, kaski) będzie, jak zawsze dezynfekowany po każdym użyciu, jednak teraz silniejszym środkiem dezynfekcyjnym. Do hali lodowej będą mogli wejść jedynie jeżdżący na łyżwach – bez osób towarzyszących i publiczności - czytamy dalej na stronie. 

Dodatkowo sprzedaż biletów będzie prowadzona tylko i wyłącznie przez internet za posrednictwem strony Icemanii. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy