Reklama

Reklama

Laureatów jest trzech - zwycięzcami są Wszyscy!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Laureatów jest trzech - zwycięzcami są Wszyscy! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konkurs realizowany w ramach projektu „Eko Senior” zakończył się. Kapituła konkursowa wyłoniła Laureatów.

Reklama

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie  dziękujemy za wspaniałe i niezwykłe projekty.

Pokazaliście Państwo, że Wasze zaangażowanie, aktywność i kreatywność jest godna najwyższego uznania.  Słowa szacunku kieruję do Państwa w imieniu członków Kapituły konkursowej, która podkreślała w swej ocenie wysoki poziom prezentacji i ich niezwykłość.

 Przypomnijmy - udział w projekcie wzięło 10 grup seniorskich:

 Uniwersytet Trzeciego Wieku z Opola Lubelskiego, Koło Nr 3 Emerytów Rencistów i Inwalidów z Baranowa, Seniorzy działajacy przy PCK z Lubartowa, Klub Seniora działajacy przy Gminnym CKiS z Ludwina, Towarzystwo Przyjaciół Michowa, Klub Seniorów z Puław, Koło Gospodyń z Kolechowic, Koło Gospodyń Wiejskich z Katarzyna, Seniorzy z Dziennego Domu Senior+ z Bogdanki i Stowarzyszenie „Wokół Bystrej” z Celejowa.

Wszystkie prezentacje publikowane były na łamach czterech tygodników: Wspólnota Puławska, Wspólnota Lubartowska, Wspólnota Opolska, Wspólnota Łęczyńska i na portalach internetowych:  www.pulawy.24wspolnota.pl, www.lubartow.24wspolnota.pl, www.opole.24wspolnota.pl i www.tubalecznej.pl.

Zgodnie z regulaminem projektu, finał to wyłonienie Laureatów. Pierwsze trzy nagrody, każda po 1000 zł, w formie Bonu na zakup sprzętu sportowego a także wyróznienia w postaci  Dyplomów uznania dla Wszystkich zgłoszonych grup.

Kapituła w składzie: Hałat Katarzyna – Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A., Jędryszka Dariusz – Wydawnictwo Wspólnota, Mokrzycka Anna - Wydawnictwo Wspólnota – przewodnicząca, Orzechowski Mateusz – Wydawnictwo Wspólnota i Pokora Magdalena - Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. przyznała następującą punktację, a tym samym wyłoniła Laureatów:

·        Pierwsze miejsce – Stowarzyszenie „Wokół Bystrej” z Celejowa

·        Drugie miejsce – Koło Gospodyń z Kolechowic

·        Trzecie miejsce – Koło Nr 3 Emerytów Rencistów i Inwalidów z Baranowa

Serdecznie Gratulujemy Wszystkim uczestnikom, życząc dalszych wspaniałych pomysłów z ukierunkowaniem na ekologię i zdrowie.

 

Informacja o podsumowaniu konkursu dodatkowo poza wyżej wymienionymi tygodnikami i portalami, zostanie opublikowana na wszystkich  stronach www  Organizatora: lublin24.pl, lukow24.pl, parczew.24wspolnota.pl, miedzyrzec.24wspolnota.pl, radzyn.24wspolnota.pl, bialasiedzieje.pl, 24wspolnota.pl i siedlcesiedzieje.pl

 

Ze względu na niecodzienną sytuację pandemiczną, nagrody zostaną wysłane drogą pocztową wraz z informacją dotyczącą realizacji bonu.

Pragnę podziękować wszystkim ze strony Organizatora i Patrona projektu za zaangażowanie, poświęcony czas, oprawę redakcyjną i graficzną konkursu. W sposób szczególny  Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. za objęcie Patronatu Honorowego nad projektem.

 

Jestem przekonana, że to nie jedyny pomysł i konkurs, który wspólnie z seniorami zrealizujemy. Do czego już dzisiaj serdecznie zapraszam.

W kolejnym wydaniu tygodników będziemy prezentować jeszcze raz naszych „Eko Seniorów” tym razem w nieco innej formule.

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE