Reklama

Reklama

Krzysztof Żuk - prezydent Lublina zakażony koronawirusem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Krzysztof Żuk - prezydent Lublina zakażony koronawirusem - Zdjęcie główne

- Wszyscy moi współpracownicy, którzy mieli ze mną kontakt w czasie, gdy mogłem ich potencjalnie zarazić przeszli badania i są zdrowi - napisał Krzysztof Żuk | foto Wikipedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Krzysztof Żuk - prezydent Lublin zakaził się koronawirusem. Dziś (27 listopada) poinformował o tym w mediach społecznościowych - Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów - napisał.

Reklama

Krzysztof Żuk - prezydent Lublin kilka minut temu na swoim oficjalnym profilu Facebook ogłosił, że jest zakażony koronawirusem. Podkreślił, że przechodził już kilka testów na obecność COVID-19 i dawały negatywne wyniki, ale ostatni był pozytywny.

 

- Czuję się dobrze, nie mam ciężkich objawów. Dokucza mi jedynie kaszel. Wszyscy moi współpracownicy, którzy mieli ze mną kontakt w czasie, gdy mogłem ich potencjalnie zarazić przeszli badania i są zdrowi. Apeluję do wszystkich o zachowanie zasad bezpieczeństwa, dystansu społecznego, noszenie masek i dezynfekcję rąk. W ten sposób ograniczycie ryzyko zakażenia - napisał Krzysztof Żuk.

 
Wśród lubelskich samorządowców zakażonych koronwirusem są m.in. Przemysław Czarnek - były wojewoda lubelski, ale też miejscy radni mieli pozytywne wyniki testów np. Piotr Choduń i Anna Ryfka Z kolei w gronie prezydentów polskich miast zakażonych COVID-19 jest np. Jacek Sutryk - prezydent Wrocławia oraz Jacek Majchrowski - prezydent Krakowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE