Reklama

Reklama

Koronawirus w wydziale Starostwa Powiatowego w Lublinie. Wydział rezygnuje z bezpośredniej obsługi interesantów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Koronawirus w wydziale Starostwa Powiatowego w Lublinie. Wydział rezygnuje z bezpośredniej obsługi interesantów - Zdjęcie główne

Wydział Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie będzie pracował trochę inaczej w dniach 19-23 października | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości U jednego z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Lublinie potwierdzono zakażenie koronawirusem. Dlatego wydział od 19 października nie będzie bezpośrednio obsługiwał interesantów.

Reklama

Wydział mieści się na niskim parterze budynku przy ul. Spokojnej 9B i jest jednym z bardziej obleganych przez interesantów wydziałem w mieście. Z powodu zakażenia jednego z pracowników, Zdzisław Antoń - starosta lubelski zdecydował o zmianie sposobu pracy wydziału. Imnteresanci nie bedą bezposrednio obsługiwani przez pracowników, ale będa mogli na miejscu zostawić korespondecję skierowaną do Wydziału i zasięgnąc niezbędnych informacji. Obsługa odbywa się też telefonicznie i za pośrednictwem e-maili. 

 

- Wszystkie osoby, które w dniach 19-23 października br. miały zarezerwowane terminy wizyt, nie muszą powtórnie dokonywać rezerwacji. Pracownicy Wydziału będą kontaktować się z Państwem telefonicznie i ustalać nowy, możliwie szybki termin załatwienia sprawy - czytamy na profilu Facebook Starostwa Powiatowego w Lublinie.

 

Jednocześnie starostwo zapewnia, że pozostałe sprawy będące w zakresie zadań Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa realizowane są bez zakłóceń, według obowiązujących zasad, z zachowaniem reguł bezpieczeństwa sanitarnego. O ewentualnych zmianach starostwo będzie informować na bieżąco. 

 

Poza tym, urząd pracuje zgodnie z ustalonym systemem przyjęć interesantów.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE