Reklama

Reklama

Koronawirus: kolejna szkoła w Lublinie zawiesza stacjonarne nauczanie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Koronawirus: kolejna szkoła w Lublinie zawiesza stacjonarne nauczanie - Zdjęcie główne

Przerwa od nauki w trybie stacjonarnym dla wskazanych uczniów ma potrwać do 19 października | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie zawiesiła naukę w formie stacjonarnej dla części uczniów.

Reklama

11 października władze ZS nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie 9 (przy ul. Podwale 11) odesłały uczniów z czterech klas na zdalne nauczanie. Przerwa od nauki w trybie stacjonarnym dla wskazanych uczniów ma potrwać do 19 października, czyli najbliższego poniedziałku.

 

 

"Po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie, wyrażonej w piśmie nr HDM.5600.187.98.2020 oraz zgody Prezydenta Miasta Lublina, wyrażonej telefonicznie, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, zarządzam co następuje: zawieszam zajęcia w klasie 3 dl i 1 cl oraz dla 4 uczniów z klasy 1 et i 6 uczniów klasy 1 ct w Zespole Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie w dniach 12 X 2020 do 19 X 2020. Zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość" - pisze w swoim zarządzeniu Elżbieta Sękowska, dyrektor placówki. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE