Reklama

Reklama

Konsultacje społeczne uchwały o inicjatywie lokalnej w Lublinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Konsultacje społeczne uchwały o inicjatywie lokalnej w Lublinie - Zdjęcie główne

9 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne w formule online | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę (2 grudnia) zaczęły się konsultacje społeczne na temat uporządkowania zapisów w uchwale dotyczącej inicjatywy lokalnej. W ramach uchwały mieszkańcy m.in. zgłaszają pomysły do realizacji w swoim otoczeniu. Ratusz chce to usprawnić.

Reklama

- Inicjatywa lokalna jest kolejnym ważnym narzędziem partycypacyjnym. W jej ramach mieszkańcy zgłaszają pomysły i deklarują udział w ich realizacji w swoim najbliższym otoczeniu, dlatego tak ważne jest aby usprawnić pracę nad skuteczną oceną wniosków. W związku z tym zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki do przedstawienia swoich propozycji w celu udoskonalenia tego procesu - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

 

Dzięki konultacjom, mają być wypracowane propozycje zmian w uchwale Rady Miasta Lublin w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

 

Opinie, uwagi i wnioski można wysyłać przez formularz konsultacyjny od 2 do 18 grudnia drogą elektroniczną na adres konsultacje@lublin.eu lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin. Dodatkowo 9 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne w formule online. Link do spotkania zostanie opublikowany na stronie internetowej Urzędu Miasta co najmniej 2 dni przed spotkaniem. Zaproszenie na spotkanie dostaną też wszyscy, którzy do tego czasu prześlą swoją opinię mailem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE