Reklama

Reklama

Konsultacje społeczne uchwały o inicjatywie lokalnej w Lublinie

Opublikowano: 2 grudnia 2020 15:30
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W środę (2 grudnia) zaczęły się konsultacje społeczne na temat uporządkowania zapisów w uchwale dotyczącej inicjatywy lokalnej. W ramach uchwały mieszkańcy m.in. zgłaszają pomysły do realizacji w swoim otoczeniu. Ratusz chce to usprawnić.

Reklama

- Inicjatywa lokalna jest kolejnym ważnym narzędziem partycypacyjnym. W jej ramach mieszkańcy zgłaszają pomysły i deklarują udział w ich realizacji w swoim najbliższym otoczeniu, dlatego tak ważne jest aby usprawnić pracę nad skuteczną oceną wniosków. W związku z tym zapraszamy wszystkich mieszkańców i mieszkanki do przedstawienia swoich propozycji w celu udoskonalenia tego procesu - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

 

Dzięki konultacjom, mają być wypracowane propozycje zmian w uchwale Rady Miasta Lublin w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

 

Opinie, uwagi i wnioski można wysyłać przez formularz konsultacyjny od 2 do 18 grudnia drogą elektroniczną na adres [email protected] lub pisemnie na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin. Dodatkowo 9 grudnia o godzinie 17.00 odbędzie się otwarte spotkanie konsultacyjne w formule online. Link do spotkania zostanie opublikowany na stronie internetowej Urzędu Miasta co najmniej 2 dni przed spotkaniem. Zaproszenie na spotkanie dostaną też wszyscy, którzy do tego czasu prześlą swoją opinię mailem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.