Reklama

Reklama

Koniec akcji „STOP BILET”

Opublikowano: 30 czerwca 2020 12:45
Autor: ZTM w Lublinie/RW | Zdjęcie: ZTM w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci 30 czerwca (dzisiaj) jest ostatnim dniem obowiązywania akcji „STOP BILET”. Po tym terminie będą przyjmowane tylko i wyłącznie wnioski dotyczące odzyskania zawieszonych dni.

Reklama

Odzyskanie „zawieszonych dni ważności biletu nie dzieje się automatycznie


Datę rozpoczęcia wykorzystania „zawieszonych” dni należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza. Można dokonać tego online bądź osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów ZTM. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zachęca, by kwestie te uregulować w okresie wakacyjnym, kiedy ruch w punktach obsługi jest znacznie mniejszy.


Akcja „STOP BILET”


Przedsięwzięcie rozpoczęło się 24 marca. W ramach akcji pasażerowie mieli możliwość zawieszenia terminu ważności imiennych biletów okresowych. Z takiego rozwiązania skorzystało ponad 13 tys. pasażerów. Obecnie już blisko 2500 osób odzyskało „zawieszoną” część biletu. Akcja była adresowana do osób, które z uwagi na trudną i niekorzystną sytuację wynikającą z epidemii koronowirusa, nie mogły w pełni korzystać z komunikacji miejskiej, mimo posiadanych biletów długoterminowych. Rozwiązanie te pozwalało zawiesić bilet na ponad 100 dni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.