Reklama

Koniec akcji „STOP BILET”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZTM w Lublinie

Koniec akcji „STOP BILET” - Zdjęcie główne

foto ZTM w Lublinie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 30 czerwca (dzisiaj) jest ostatnim dniem obowiązywania akcji „STOP BILET”. Po tym terminie będą przyjmowane tylko i wyłącznie wnioski dotyczące odzyskania zawieszonych dni.

Odzyskanie „zawieszonych dni ważności biletu nie dzieje się automatycznie


Datę rozpoczęcia wykorzystania „zawieszonych” dni należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza. Można dokonać tego online bądź osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów ZTM. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zachęca, by kwestie te uregulować w okresie wakacyjnym, kiedy ruch w punktach obsługi jest znacznie mniejszy.


Akcja „STOP BILET”


Przedsięwzięcie rozpoczęło się 24 marca. W ramach akcji pasażerowie mieli możliwość zawieszenia terminu ważności imiennych biletów okresowych. Z takiego rozwiązania skorzystało ponad 13 tys. pasażerów. Obecnie już blisko 2500 osób odzyskało „zawieszoną” część biletu. Akcja była adresowana do osób, które z uwagi na trudną i niekorzystną sytuację wynikającą z epidemii koronowirusa, nie mogły w pełni korzystać z komunikacji miejskiej, mimo posiadanych biletów długoterminowych. Rozwiązanie te pozwalało zawiesić bilet na ponad 100 dni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE