Koniec akcji „STOP BILET”

foto ZTM w Lublinie

wiadomosci 30 czerwca (dzisiaj) jest ostatnim dniem obowiązywania akcji „STOP BILET”. Po tym terminie będą przyjmowane tylko i wyłącznie wnioski dotyczące odzyskania zawieszonych dni.

ZTM w Lublinie/RW

Opublikowano: 30 czerwca 2020 12:45 | Aktualizacja: 30 czerwca 2020 12:45

Odzyskanie „zawieszonych dni ważności biletu nie dzieje się automatycznie


Datę rozpoczęcia wykorzystania „zawieszonych” dni należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza. Można dokonać tego online bądź osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów ZTM. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie zachęca, by kwestie te uregulować w okresie wakacyjnym, kiedy ruch w punktach obsługi jest znacznie mniejszy.


Akcja „STOP BILET”


Przedsięwzięcie rozpoczęło się 24 marca. W ramach akcji pasażerowie mieli możliwość zawieszenia terminu ważności imiennych biletów okresowych. Z takiego rozwiązania skorzystało ponad 13 tys. pasażerów. Obecnie już blisko 2500 osób odzyskało „zawieszoną” część biletu. Akcja była adresowana do osób, które z uwagi na trudną i niekorzystną sytuację wynikającą z epidemii koronowirusa, nie mogły w pełni korzystać z komunikacji miejskiej, mimo posiadanych biletów długoterminowych. Rozwiązanie te pozwalało zawiesić bilet na ponad 100 dni.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.