Reklama

Jakie zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców w najbliższym czasie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Jakie zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców w najbliższym czasie? - Zdjęcie główne

Prace drogowe. | foto Pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już wkrótce otwarta dla ruchu zostanie ul. Długosza. Dodatkowo czekają nas zmiany w organizacji ruchu na kilku innych ulicach w Lublinie.

Ulica Długosza otwarta dla ruchu

 

Już 1 sierpnia nastąpi otwarcie dla ruchu ul. Długosza. Dodatkowo ruch na Al. Racławickich od ul. Łopacińskiego do ul. Poniatowskiego zostanie przełożony na nowo wybudowaną połowę jezdni. Zostaną z kolei zamknięte dwa pasy dla ruchu po stronie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

 

Liczne utrudnienia na ulicy Poniatowskiego

 

Zmiany czekają również na ul. Poniatowskiego. Od 28 lipca na odcinku od ul. Popiełuszki do wiaduktu, nastąpi zmiana organizacji ruchu. Kierowcy, poruszający się od strony Czechowa będą musieli przejechać przewiązką na lewą jezdnię, znajdującą się po stronie szkoły i przed skrzyżowaniem powrócą już na jezdnię właściwą. Utrudnienia spotkają również jadących z Warszawy – łącznica z al. Solidarności w stronę centrum miasta zostanie zamknięta. Dalej nie będzie można również skorzystać z łącznicy zjazdowej z ul. Poniatowskiego w stronę Zamościa.

 

Dojazd do ulicy Głowackiego przez Aleje Racławickie będzie niemożliwy

 

Od 29 lipca zostanie zamknięty wjazd w ul. Głowackiego z Al. Racławickich. Na ul. Głowackiego na odcinku od ul. Junoszy do Al. Racławickich wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy. Dojazd do ul. Głowackiego możliwy będzie od ul. Popiełuszki przez ul. Junoszy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE