Reklama

Jak w tym roku będzie wyglądał Kolorowy Korowód?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Jak w tym roku będzie wyglądał Kolorowy Korowód? - Zdjęcie główne

foto lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolorowy Korowód jest nieodłącznym elementem Międzynarodowego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej, czyli święta zrzeszającego wszystkich mieszkańców Lublina – od najmłodszych do najstarszych. Obchodzone jest 29 kwietnia (jutro), lecz epidemia koronawirusa zmieniła jego tegoroczny charakter.

W normalnych warunkach Mieszkańcy Lublina z różnych grup wiekowych uczestniczyliby w Kolorowym Korowodzie, przechadzając się ulicami Lublina. Niestety panujące warunki spowodowały, że uroczystość przeniesiona została do świata wirtualnego. Kolorowy Korowód ruszył wirtualnie na profilu Miasta Lublin na portalu Facebook. W internetowej rzeczywistości najmłodsi stworzyli galerię prac plastycznych oraz występów muzycznych dla swoich babć i dziadków. Seniorzy odwdzięczyli się podziękowaniami, śpiewem i bajkami dla swoich wnuków.


Miasto Lublin zachęca wszystkich mieszkańców do udziału w wirtualnym Kolorowym Korowodzie. Możemy podzielić się swoimi pomysłami, nagraniami i pracami budującymi Most Pokoleń oraz tworzącymi wielopokoleniową atmosferę!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE