Reklama

Jak promować się w Internecie?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Jak promować się w Internecie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami kolejne spotkanie w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łukowie. Tym razem w ramach tzw. V Lunchu Biznesowego, przedsiębiorcy będą rozmawiać o promowaniu się w Internecie. Start: 22 marca, godz. 11.00.

W ramach spotkania przewidziano dwie prelekcje, które wygłoszą przedstawiciele firm opierających swoją działalność głównie w wirtualnej rzeczywistości. Wśród nich obecny będzie Łukasz Kurowski – Członek Zarządu firmy lukasMedia i wydawca serwisów internetowych na terenie północnej i centralnej Lubelszczyzny. Przedstawi on informacje o funkcjonowaniu tego typu stron w Internecie.

Podczas lunchu biznesowego możliwe też będzie przeprowadzenie rozmów obustronnych między obecnymi przedsiębiorcami. Zaprezentowana zostanie też oferta Inkubatora. Natomiast firma Expand Online – funkcjonująca od początku w ramach RIP przedstawi informacje, jak skutecznie pozyskać nowych klientów właśnie przez Internet.

V Lunch Biznesowy zaplanowano na wtorek 22 marca o godzinie 11.00. Jest on bezpłatny dla zainteresowanych. Serdecznie zapraszamy! 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE