Reklama

Reklama

IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!” [GALERIA]

Opublikowano: sob, 19 gru 2020 13:41
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Władze województwa lubelskiego ogłosiły wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Wpłynęły 103 zgłoszenia zawierające 491 zdjęć.

Reklama

Ponad 100 zgłoszeń

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Wpłynęły łącznie 103 zgłoszenia zawierające 491 fotografii. Były to zgłoszenia z różnych miejscowości regionu lubelskiego, z województwa dolnośląskiego, łódzkiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, pomorskiego i wielkopolskiego. 

- Cieszę się, że w tym trudnym czasie, tak wielu uczestników wzięło udział w naszym konkursie. Fotografie są naprawdę wspaniałe, widać na nich, że Lubelskie jest miejscem niezwykle atrakcyjnym - mówił Michał Mulawa, wicemarszałek województwa lubelskiego.

Laureaci IX Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”

Kategoria fotografia artystyczna

I nagroda o wartości 2000 zł Kinga Hendzel - za zdjęcie „Lublin – Stare Miasto”;

II nagroda o wartości 1000 zł Jan Dragan - za zdjęcie „Jesienna wyspa”;

III nagroda o wartości 500 zł Katarzyna Wereniewicz - za zdjęcie „Jeleń przeprawiający się przez Bug”.

Wyróżnienia - zestawy upominków otrzymali: Artur Georgiew za zdjęcia „Koń w stajni” i „Koń na wybiegu”; Monika Gołoś za zdjęcie „Pierwsza letnia pełnia księżyca i bocian”; Elżbieta Krysińska za zdjęcie „Czapla o wschodzie słońca”; Jolanta Małyska za zdjęcie „Żurawie o świcie”; Antoni Sarba za zdjęcie „Chmura burzowa podczas wschodu słońca”; Mikołaj Stasiak za zdjęcie „Wspinaczka”; Damian Pankowiec za zdjęcia „Ruiny cerkwi w Kniaziach”; Damian Pankowiec za zdjęcie „Biłgorajska nuta” oraz Grzegorz Nowacki za zdjęcie „Grodzisko Żmijowiska o poranku”.

Kategoria fotografia reportażowa

I nagroda o wartości 2000 zł  Mirosław Bajkowski - za zdjęcie „Sójki”;

II nagroda o wartości 1000 zł Kinga Hendzel - za zdjęcie „Czasem słońce, czasem deszcz”;

III nagroda o wartości 500 zł Małgorzata Szczygielska - za zdjęcie „Odpoczynek”.

Wyróżnienia otrzymali: Piotr Jaruga za zdjęcia „Fabula Rasa” i „Instalacja na Noc Kultury 2020 w Lublinie”; Bartłomiej Wójtowicz za zdjęcie „Wędkarze nad jeziorem Firlej”,  Katarzyna Wereniewicz za zdjęcie „Łoś na spacerze”, Agnieszka Gąska za zdjęcie „Kowal przy Wieży Ariańskiej w Wojciechowie”, Andrzej Teleon za zdjęcie „Proszę odebrać, bo zwrotów nie przyjmuję” oraz Wiesław Jabłoński za zdjęcie „Łoś w okolicach Poleskiego Parku Narodowego”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy