Reklama

Gospodarczy Lublin - portal dla przedsiębiorców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: internet

Gospodarczy Lublin - portal dla przedsiębiorców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Gospodarczy Lublin" zawiera wszystkie przydatne informacje o inwestycjach oraz projektach Miasta Lublin skierowane dla przedsiębiorców.


Gospodarczy Lublin (www.gospodarczy.lublin.eu) jest to portal poświęcony gospodarce Lublina. Mieszkańcy znajdą tam informacje o innowacyjnych produktach, unikalnych technologiach oraz oryginalnych koncepcjach w lubelskim przemyśle. 

- Chcemy, by „Gospodarczy Lublin” stał się podstawowym i pierwotnym źródłem informacji o gospodarce Lublina dla wszystkich zainteresowanych – mieszkańców, przedstawicieli biznesu czy mediów. Dzięki takim inicjatywom budujemy wśród mieszkańców prawdziwy obraz miasta dynamicznie rozwijającego się, stwarzającego możliwości pracy i rozwoju zawodowego – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin. 

Inspiracją dla nowo powstałej strony był anglojęzyczny serwis Invest-in-Lublin.com, utworzony w 2016 roku. Jest to system bezpośredniej komunikacji z zagranicznymi inwestorami prezentując ofertę inwestycyjną miasta. Serwis jest wysoko oceniany przez przedsiębiorców, analityków biznesowych oraz obserwatorów marketingowych trendów. Z racji, że Lublin przyciąga uwagę inwestorów, stworzono „Gospodarczy Lublin”, który w ciekawy sposób oraz za pomocą prostego języka przedstawia system gospodarczy miasta. 

Na nowym portalu dla przedsiębiorców znajdziemy podstawowe informacje o mieście i branżach „na czasie”, czyli tych najważniejszych. Znajdą się tam również kluczowe dane ekonomiczne oraz graficzna wizualizacja pokazująca rozwój Lublina na przestrzeni ostatnich lat.

Źródło: lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE