Reklama

Finał szlachetnej paczki

Opublikowano:
Autor:

Finał szlachetnej paczki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Finał XV edycji projektu SZLACHETNA PACZKA w rejonie Międzyrzec i okolice dobiegł końca. Były to dwa niesamowite dni przepełnione wzruszeniami wolontariuszy, darczyńców oraz rodzin.

Nasz  rejon obfitował  w radość i siłę! Magazyn pełen prezentów! Wiele łez i jeszcze więcej radości! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego projektu!  Darczyńcom i Dobroczyńcom, Wolontariuszom  oraz  Kierowcom, którzy poświęcili tyle czasu na rozwiezienie tych darów. 
Nasi Darczyńcy to pracownicy instytucji i firm, społeczności szkolne,  grupy parafialne  oraz przyjaciele i znajomi. W rejonie Międzyrzec Podlaski i okolice pomogliśmy 34 rodzinom. Życzymy im przeżycia Świąt w atmosferze miłości oraz wiary w lepsze jutro.W skład drużyny SuperW weszło 15 wolontariuszy, którzy z zaangażowaniem już od października odwiedzali potrzebujące rodziny.
Zwieńczeniem tych działań był finał podczas którego prezenty trafiły do rodzin.Wspólnie daliśmy radę – za rok powtórka. Już dziś zachęcamy do podjęcia odważnej decyzji i włączenia się w wolontariat Szlachetnej Paczki.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE