Reklama

Dziś ruszył nabór Partnerów Sezonu Lublin 2020

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikimedia

Dziś ruszył nabór Partnerów Sezonu Lublin 2020 - Zdjęcie główne

foto Wikimedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nabór do Partnerów Sezonu Lublin 2020 rozpoczął się już dzisiaj (26 maja). Impreza turystyczna, która od niemal dekady zachęca mieszkańców i turystów do odkrywania dziedzictwa Lublina, zostanie w tym roku przeniesiona do internetu.

Przedsiębiorstwa z branży turystycznej, organizacje pozarządowe, instytucje kultury, biura podróży, obiekty gastronomiczne oraz noclegowe mogą zgłaszać się do 12 czerwca. W ramach Sezonu Lublin 2020 przewidziano również specjalne kategorie dla laureatów programu Miejsce Inspiracji oraz programu Przewodnik Inspiracji.


Lubelska branża turystyczna posiada bardzo interesującą ofertę rekreacyjną, którą każdego roku prezentuje podczas Sezonu Lublin. Obecna sytuacja sprawiła, że sektor turystyki stanął w obliczu poważnej próby. Dlatego podjęliśmy decyzję o przeniesieniu tegorocznej edycji wydarzenia do Internetu, by tym razem w sposób wirtualny zaprezentować Lublin, jako miejsce atrakcyjne turystycznie. Sezon Lublin wpisał się w kalendarz wydarzeń w Lublinie, warto więc polegać na jego rozpoznawalności, przygotowując działania promocyjne dopasowane do dzisiejszych realiów – mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępca Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji.


Ze względu na panującą epidemię dotychczasowa formuła wydarzenia stała się niemożliwa do zrealizowania. Dlatego też nabór dla przedstawicieli branży turystycznej został zorganizowany zgodnie z panującymi zasadami.


Tegoroczna, wirtualna edycja Sezonu Lublin daje możliwość zrealizowania wydarzenia, przy jednoczesnym stworzeniu atrakcyjnych materiałów promujących tę ofertę w dłuższej perspektywie. Chcemy wprowadzić ją na polski rynek turystyczny, który według prognoz będzie w tym roku dominujący. Planujemy przeprowadzenie kampanii promocyjnej z wykorzystaniem różnych narzędzi marketingowych, zaś zrealizowane materiały będą stanowiły element promocji dla Miasta Lublin i Partnerów również po zakończeniu wydarzenia – podsumowuje Marcin Kęćko, Dyrektor Biura Rozwoju Turystyki.


Tytuł Partnera Sezonu 2020 umożliwi podmiotom branży turystycznej prezentację swojej imprezy w ramach wydarzenia. Dodatkowo oferta Partnera znajdzie się w zestawieniu najlepszych, rekomendowanych przez Miasto Lublin produktów turystycznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE