Reklama

Dzień z Erasmusem na Politechnice Lubelskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Politechnika Lubelska

Dzień z Erasmusem na Politechnice Lubelskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pracownicy Biura Wymiany Międzynarodowej PL oraz członkowie Erasmus Student Network LUT będą zachęcać studentów do wyjazdów zagranicznych na studia i praktyki w ramach programu Erasmus. Akcja informacyjna pt. Erasmus Day odbędzie się w czwartek 10 kwietnia 2016 r. w godz. 10.00 ? 13.00 w holu Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej.

Celem spotkania jest dostarczanie studentom niezbędnych informacji związanych z wymianą zagraniczną, w szczególności: jak przygotować się do wyjazdu na studia lub praktykę, jakie wymagania należy spełnić, na co zwrócić uwagę wybierając zagraniczną uczelnię lub firmę oraz jakie formalności czekają chętnych.

W spotkaniu uczestniczyć będą również byli stypendyści Erasmusa, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z pobytu na zagranicznej uczelni lub firmie. Będzie także można porozmawiać ze studentami obcokrajowcami, którzy obecnie studiują na Politechnice Lubelskiej.

Politechnika Lubelska bierze udział w programie od 17 lat. Co roku z oferty Erasmusa korzysta ok. 130 studentów Politechniki Lubelskiej. Najczęściej wyjeżdżają do Hiszpanii, Niemiec, Słowacji. Na studia zaś przyjeżdża ok. 290 obcokrajowców, głównie z Turcji, Hiszpanii, Grecji, Portugalii. 

Dodatkowe informacje: Marta Batorczak-Żuchowska, Biuro Wymiany Międzynarodowej PL, tel. 81 538-4653.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE