Reklama

Dni Kariery w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

Dni Kariery w Lubelskim Centrum Konferencyjnym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami 25 edycja Dni Kariery organizowanych przez AIESEC Polska. W Lubelskim Centrum Konferencyjnym studenci mogli porozmawiać z przedstawicielami firm, dowiedzieć się jak powinno wyglądać profesjonalne CV, a nawet zrobić sobie do niego zdjęcie.

Dni Kariery to targi pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów.
- Pomagamy im znaleźć pracę i pierwsze praktyki - opowiada Małgorzata Dziewiczkiewicz - Lokalny koordynator ds. marketingu AIESEC.

Dni Kariery pozwalają na zdobycie doświadczenia, które pomoże w rozwoju późniejszej kariery. 
Studenci mogli odwiedzić wioskę targową i porozmawiać przedstawicielami różnych firm. Strefa Doradztwa Zawodowego dała możliwość sprawdzenia swojego CV, czy przetłumaczenia go na język angielski, a także zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do takiego dokumentu. Osoby zainteresowane założeniem własnej firmy mogły doradzić się przedstawicieli akademickich inkubatorów przedsiębiorczości.

Na uczestników czekała też Strefa Chillout. Tutaj studenci grali na konsoli, czy brali udział w konkursach. Mogli też skorzystać z wirtualnych okularów 3D, które pozwoliły przenieść się w przestrzeń kosmiczną, albo zobaczyć z bliska… dinozaury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE