Reklama

Darmowe autobusy na cmentarz możliwe czasowe wstrzymanie ruchu w związku z pogrzebem śp. Romualda Lipko

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: budkasuflera.pl

Darmowe autobusy na cmentarz możliwe czasowe wstrzymanie ruchu w związku z pogrzebem śp. Romualda Lipko  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę - 12 lutego br. w godzinach 12:00 - 14:30 mogą wystąpić czasowe wstrzymania ruchu pojazdów komunikacji miejskiej na czas przejścia konduktu żałobnego. O aktualnej sytuacji w kursowaniu autobusów i trolejbusów ZTM w Lublinie informował będzie na bieżąco na swoim profilu na Facebooku oraz za pośrednictwem strony www.

Jak informuje ZTM w Lublinie, po mszy św. uczestnicy pogrzebu będą mogli towarzyszyć śp. Romualdowi Lipko w ostatniej drodze na cmentarz przy ul. Lipowej i bezpłatnie skorzystać z autobusów komunikacji miejskiej. Na przystanki Brama Krakowska 02 i Brama Krakowska 04 (naprzeciwko Archikatedry), zostaną podstawione autobusy z wyświetlaczami „Cmentarz Lipowa”. Autobusy pojadą trasą: Królewska – Wyszyńskiego – Zamojska – Zygmuntowskie – Piłsudskiego – Lipowa (przystanek docelowy: Lipowa – cmentarz 02). Bezpłatną obsługę komunikacyjną po mszy św. zapewni MPK Lublin, które w zależności od potrzeb, będzie podstawiać na podane wyżej przystanki, kolejne autobusy. Na miejscu będzie obecny Nadzór Ruchu MPK Lublin, który na bieżąco będzie monitorować sytuację.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE