Reklama

Czy jesteś świadomą mamą?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Świadoma Mama

Czy jesteś świadomą mamą?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie obecne i przyszłe mamusie z Lublina będą mogły wziąć udział w przygotowanych dla nich warsztatach. Już w najbliższy czwartek projekt Świadoma Mama zawita do Lublina.

Na wydarzenie zaproszone są wszystkie obecne i przyszłe mamy z Lublina i okolic. Podczas bezpłatnych warsztatów uczestniczki wezmą udział w zajęciach praktycznych, podczas których zapoznają się z zasadami pierwszej pomocy, chustonoszenia, kąpieli, przewijania, karmienia, czy masażu Shantala. Swoją wiedzą podzielą się z nimi lokalni lekarze i eksperci, reprezentujący między innymi takie dziedziny, jak: ginekologia, położnictwo, logopedia, fizjoterapia, chustonoszenie, laktacja, doradztwo prawne. Spotkanie urozmaicą osoby prowadzące, które same spełniają się w roli mamy. Konsultacje ze wszystkimi ekspertami są indywidualne i darmowe.

Nie zabraknie także prezentów. Każda obecna i przyszła mama otrzyma pakiet podarunkowy, w którym znajdą się próbki produktów i kosmetyków uwzględniających szczególnie jej potrzeby. Ponadto wszystkie kobiety otrzymają kupon konkursowy, który pod koniec wydarzenia weźmie udział w losowaniu nagród.

Organizatorem warsztatów jest Świadoma Mama - kampania, która powstała w 2010 roku z myślą o wszystkich obecnych i przyszłych matkach oraz ojcach. Kolejne warsztaty z serii zawitają do naszego miasta dopiero w przyszłym roku. Zapisy dla matek pod tym adresem, natomiast dla kobiet w ciąży tutaj.

17 maja 2018 r. (czwartek)
11:00-15:00 - panel dla rodziców z dziećmi + kącik maluszka
16:00-20:00 - panel dla kobiet w ciąży z partnerami 
Hotel Focus *** Centrum Konferencyjne
Al. Warszawska 109
wstęp bezpłatny po rejestracji


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE