Reklama

Chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądał Lublin w 2030 roku? Weź udział w badaniu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikimedia Commons (zdjęcie ilustracyjne)

Chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądał Lublin w 2030 roku? Weź udział w badaniu  - Zdjęcie główne

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. | foto Wikimedia Commons (zdjęcie ilustracyjne)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Lublin zaprasza do udziału w jakościowych badaniach społecznych w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin”. Ich celem jest poznanie opinii o mieście oraz jego funkcjonowaniu. Raport z badań będzie miał istotny wpływ na rozwój projektu.

Badania będą prowadzone w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”. Udział w nim będą mogły wziąć osoby nie tylko zameldowane w Lublinie, ale także związane z miastem na różnych płaszczyznach. Jedno badanie trwa 45 minut. Chętni powinni skontaktować się mailowo: badania.lublin.2030@gmail.com lub telefonicznie: 572 255 547. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września, a same badania potrwają do końca października.

 

- Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany jest w ramach konkursu dotacji „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”, zorganizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Funduszu Spójności – Program Operacyjny Pomoc Techniczna 2014–2020, z budżetu państwa oraz z budżetu Miasta Lublin  – podkreśla Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE