Reklama

Informacje drogowe. Na co muszą przygotować się kierowcy?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Informacje drogowe. Na co muszą przygotować się kierowcy? - Zdjęcie główne

foto lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś została zamknięta ponownie ul. Nałęczowska. Dodatkowo w najbliższym tygodniu odbędą się próby obciążeniowe wiaduktu kolejowego nad ul. Diamentową. Ponadto odwołane są planowane zmiany w organizacji ruchu na ul. Droga Męczenników Majdanka.

Dziś (6 czerwca) ponownie została zamknięta ul. Nałęczowska (od numeru 58 do ul. Gnieźnieńskiej), w celu ułożenia warstwy ścieralnej jezdni. W pozostałe dni ruch będzie odbywał się przy miejscowych zawężeniach. Podczas zamknięcia ulic objazdy dla obu kierunków wyznaczone będą ulicami Gnieźnieńską, Wojciechowską i Morwową. Prace planowo będą zakończone w czerwcu.


Wykonawca wiaduktu na ul. Diamentowej informuje o próbach obciążeniowych. Prowadzone będą one 9 i 10 czerwca. Efektem tego będą wykonywane zmiany w organizacji ruchu polegające na wygradzaniu kolejnych pasów ruchu. Wykonawca apeluje o szczególną ostrożność na tym odcinku ulicy.


Dodatkowo wykonawca wiaduktu kolejowego nad ul. Droga Męczenników Majdanka informuje o odwołaniu zmian w organizacji ruchu, które zaplanowane były na 8 czerwca. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE