Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:4. Hat-trick w debiucie napastnika "Motorowców"

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin/Facebook.com

Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:4. Hat-trick w debiucie napastnika "Motorowców" - Zdjęcie główne

Michał Fidziukiewicz strzelił pierwszego gola dla Motoru w sezonie 2021/2022 | foto Motor Lublin/Facebook.com

Sport Żółto-biało-niebiescy fantastycznie zaczęli sezon w eWinner 2. Lidze. Podopieczni trenera Marka Saganowskiego pewnie pokonali w sobotę w Pruszkowie Znicz 4:1. Trzy gole strzelił Michał Fidziukiewicz.

W pierwszym meczu sezonu 2020/2021 "Motorowcy" pojechali w delegację do Pruszkowa. I przywieźli z tego wypadu premierowy skalp.

Wynik już w czwartej minucie otworzył Michał Fidziukiewicz, a jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Adrian Dudziński. Ten, który strzelił pierwszego gola, trafił na 3:0 tuż po zmianie stron, co już całkowicie rozstrzygnęło losy rywalizacji.

W końcówce gospodarze zdołali odpowiedzieć golem Mariusza Gabrycha, jednak kropkę nad "i" postawili lublinianie. Dzieła zniszczenia dopełnił Fidziukiewicz w doliczonym czasie gry, zdobywając hat-tricka i ustalając wynika na 4:1.

W następnej kolejce Motor zagra u siebie z Ruchem Chorzów. Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia (niedziela), o godz. 20.

Znicz Pruszków - Motor Lublin 1:4 (0:2)

Bramki: Gabrych 82' - Fidziukiewicz 4', 54', 90'+5, Dudziński 25'.

Znicz: Jurczak – Bochenek, Baran, Lewczuk, Drobnak (87' Górski), Stawikowski (46' Pomorski), Tabara, Machalski (46' Kaliniec), Hrnciar (70' Proczek), Barnowski, Kręcichwost (69' Gabrych).

Motor: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik (76' Rozmus), Kusiński, Rak (84' Ryczkowski), Ceglarz, Wójcik (72' Firlej), Vitinho, Fidziukiewicz.

Żółte kartki: Stawikowski, Kaliniec, Lewczuk - Moskwik.

Sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).