Zgłoś się do ligi

sport Rozgrywki Amatorskiej Ligi Orlikowej 2020 ruszą niebawem. Zainteresowane zespoły zgłaszać mogą się do 1 sierpnia. Liczba drużyn, która weźmie udział w rozgrywkach jest ograniczona.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 28 lipca 2020 17:56 | Aktualizacja: 28 lipca 2020 17:56

Będzie to już druga edycja projektu realizowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin. Uczestnicy mogą liczyć na w pełni profesjonalnie przygotowane zmagania ligowe. Ich mecze sędziować będą zawodowi arbitrzy, nad ich zdrowiem czuwać będzie przygotowany do tego personel medyczny, a o dobre “opakowanie” ligi oraz obsługę techniczną zadbają organizatorzy.

 

Do walki o tytuł stanie maksymalnie 12 zespołów. Zagrają systemem “każdy z każdym”. Mecze potrwają 40 minut (2×20), a odbywać się będą na obiektach sportowych znajdujących się w Lublinie. Koszt udziału wynosi 300 zł. Dla najlepszych przewidziano atrakcyjne nagrody.

 

Zapisać można się wypełniając formularz zgłoszeniowy (TUTAJ). Zapraszamy również do zapoznania się z regulaminem ligi (TUTAJ).

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.