Reklama

Weekendowy trening z Pawłem Korzeniowskim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: LKP Skalar

Weekendowy trening z Pawłem Korzeniowskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę 20 września dwie zawodniczki LKP SKALAR z Lubartowa, Milena Waśkowicz i Kaja Wróblewska, wzięły udział w kolejnej edycji warsztatów pływackich ?Trenuj z mistrzami?, w których głównym prowadzącym trening wodny był sam Paweł Korzeniowski, Mistrz Świata i Olimpijczyk. W tej edycji warsztatów tematem przewodnim zajęć na basenie było doskonalenie techniki kraula.

Oprócz treningu wodnego i na lądzie, młodzi sportowcy dowiedzieli się jak rozróżniać produkty będące źródłem najważniejszych makroskładników dla ich organizmów. Warsztaty z zakresu dietetyki nauczyły ich jakie produkty powinni spożywać w określonych porach dnia tak, aby pokryć swoje zapotrzebowanie energetyczne oraz zawsze mieć siłę na trening w 100 %. Wszystkie ciekawostki przekazał im dietetyk Mateusz Gawełczyk.

Ponieważ w byciu sportowcem ważne jest panowanie nad własnym stresem i wykorzystanie go w motywowaniu się do osiągania coraz lepszych wyników, Ewa Cieniak – coach, trenerka motywacji osobistej, poprowadziła blok warsztatów z zakresu motywacji osobistej i sportowej niezbędnej do osiągania celów.

Młode zawodniczki wróciły do domu z głowami pełnymi nowych informacji, wskazówek od naszego Olimpijczyka oraz zapałem do wdrożenia ich w życie codzienne i ciężkie treningi. Oby zdobyte na warsztatach wiadomości przyczyniły się do polepszenia wyników Kai i Mileny w najbliższych startach!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE