Weekend pod znakiem szachów

sport W sobotę i niedzielę czekają nas dwa turnieje szachowe wliczane do oceny międzynarodowej w szachach błyskawicznych i szybkich. Zapraszamy do udziału!

Kamil Wojdat

Opublikowano: 7 sierpnia 2020 17:58 | Aktualizacja: 7 sierpnia 2020 17:58

Zawodnicy nie musieli długo czekać. Po dopiero co zakończonej Amatorskiej Lidze Szachowej, tym razem będą mieli okazję zmierzyć się Otwartym Pucharze Lublina! To już w najbliższy weekend.

 

W sobotę o godzinie 15:00 rozegrane zostaną szachy błyskawiczne (3 minuty + 2 sekundy na każdy wykonany ruch). Zapisy rozpoczną się na godzinę przed początkiem rywalizacji. Kolejnego dnia (niedziela) chętni będą mogli się sprawdzić w szachach szybkich (10 minut + 5 sekund na każdy wykonany ruch). Początek tych zawodów o godzinie 10:00. Zapisy rozpoczną się na godzinę przed startem turnieju.

 

Zmagania odbędą się w najbliższy weekend (8-9 sierpnia) w Starostwie Powiatowym w Lublinie (ul.Spokojna 9). Koszt udziału w każdym turnieju wynosi 15 zł.

 

Projekt realizowany jest ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.