Sygnał wygrał trzeci mecz z rzędu. Dzisiaj Garbarnia

Sygnał wygrał trzeci mecz z rzędu. Dzisiaj Garbarnia - Zdjęcie główne

Sport Ekipa z Lublina ograła 3:1 Tęczę Bełżyce, czyli przedstawiciela Klasy Okręgowej.

Pierwsza połowa była niemrawa w wykonaniu Sygnału Lublin, mnóstwo niewykorzystanych okazji i kilka błędów w defensywie, który jeden z nich skończył się bramką dla gości.

W drugiej połowie podopieczni Przemysława Drabika, wyszła wysokim presingiem. Hubert Piwowarski ruszył w pole karne i został sfaulowany przez obrońcę Tęczy. Do rzutu karnego podszedł Konrad Mordziński i pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza gości. Kolejną bramkę dla Sygnalu strzelił Piotr Grabias, który przymierzył zza pola karnego. Warto zaznaczyć, ze trzecia bramka dla Sygnału padła znowu po stałym fragmencie gry, a szans strzałem głową nie dał bramkarzowi gości Karol Machowski.

Dzisiaj Garbarnia

O godz. 18:30 drużyna Drabika podejmie na własnym boisku kolejnego przedstawiciela Klasy Okręgowej - Garbarnię Kurów.

Sygnał Lublin - Tęcza Bełżyce 3:1 (0:0)

Bramki: Mordziński (k), Grabias, Machowski.