Start II rozbił rywali

Autor: | Zdjęcie: AZS UMCS Lublin

Start II rozbił rywali - Zdjęcie główne

SportU!NB AZS UMCS Start II Lublin wysoko pokonał u siebie KK AZS UW Warszawa. MVP spotkania został Karol Obarek, który zdobył 23 punkty.

Gracze trzeciej drużyny II ligi kompletnie zdominowali swoich rywali w pierwszej kwarcie, wygrywając 25:7. W drugiej odsłonie rywale zaprezentowali się już lepiej i zmniejszyli rozmiary porażki o siedem „oczek”. Na niewiele im się to jednak zdało, ponieważ drugą połowa ponownie należała do lublinian. Podopieczni Przemysława Łuszczewskiego w trzeciej kwarcie wygrali 23:12, a w ostatniej części meczu przypieczętowali zwycięstwo, zwyciężając 25:16. Najlepszym koszykarzem na parkiecie był Karol Obarek, który zdobył 23 punkty i miał 88% skuteczność w rzutach za trzy. Świetne zawody rozegrał też Szymon Jaworski, który zapisał na swoim koncie 18 „oczek”.

!NB AZS UMCS Start II Lublin ‒ KK AZS UW Warszawa 91:60 (25:7, 18:25, 23:12, 25:16)

U!NB AZS UMCS Start II Lublin: Bartłomiej Nycz (4), Mirosław Uniłowski (8), Adam Myśliwiec (8), Krzysztof Wąsowicz (10), Karol Obarek (23), Szymon Jaworski (18), Mateusz Wiśniewski (9), Wojciech Matysek, Kamil Waniewski (4), Maciej Dobrowolski (5), Tymoteusz Pszczoła (2).

KK AZS UW Warszawa: Sylwester Kus (3), Jakub Kajka (4), Hubert Miłak (15), Dariusz Sarnacki (2), Damian Zapert (8), Daniel Nagodziński, Tomasz Jaremkiewicz (6), Rafał Baczyński (6), Kacper Mościcki (9), Wojciech Falkowski (3), Daniel Olszewski (4).