Reklama

Siatkarze Politechniki Lublin startują w turnieju Pre Zero Grand Prix. Trener Podał skład

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Winnicki/LUK Politechnika Lublin

Siatkarze Politechniki Lublin startują w turnieju Pre Zero Grand Prix. Trener Podał skład - Zdjęcie główne

Sztab szkoleniowy wybrał w piątek skład, który zagra w turnieju siatkówki plażowej | foto Grzegorz Winnicki/LUK Politechnika Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Przygotowujący się do TAURON 1. ligi siatkarze Politechniki startują w turnieju plażówki Pre Zero Grand Prix PLS. Lublinianie będą mieli okazję sprawdzić się na tle ekip z PlusLigi. Sztab szkoleniowy podał skład LKPS-u na te zawody.

Bartłomiej Malec, Michał Wachnik, Paweł Rusin, Wojciech Sobala, Grzegorz Pająk i Jędrzej Goss - taki skład na turniej PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Warszawie wytypował trener Maciej Kołodziejczyk.

 

Siatkarze Politechniki w sobotę weźmie udział w zawodach, w których rywalizują 4-osobowe drużyny, każdy set gra się do 25 punktów, z zasadą dwupunktowej przewagi. Zwycięzcą jest ten zespół, który wygra dwa sety. Rywalami lublinian będą VERVA Warszawa Orlen Paliwa, NKS Visła Bydgoszcz i KGHM Zagłębie Cuprum Lublin. Będzie to więc szansa dla LKPS-u na zmierzenie się z drużynami na co dzień rywalizującymi na poziomie PlusLigi.

 

– Trudno ocenić skład grupy, bo nikt nie wie, w jaki sposób poszczególny zespół może się zaprezentować. Jest to zupełnie inna dyscyplina w zmienionym wymiarze. Obserwowałem zmagania tych rozgrywek w pierwszy weekend i dało się zauważyć, że niektóre drużyny przyjeżdżają już z gotową taktyką, a inne, żeby po prostu zagrać. Uważam, że my jesteśmy przygotowani do turnieju. W okresie przygotowawczym udało nam się zagrać na piasku kilka razy, więc teraz może to być kluczowe – powiedział Grzegorz Pająk, rozgrywający LUK Politechniki, cytowany przez klubową stronę internetową.

 

GODZINOWY TERMINARZ MECZÓW POLITECHNIKI (1 sierpnia)

 

LUK Politechnika Lublin – KGHM Cuprum Lublin (godz. 11)
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – LUK Politechnika Lublin (godz. 14)
LUK Politechnika Lublin – BKS Visla Bydgoszcz (godz. 15.30)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE