Pięć medali AZS UMCS Lublin

Autor: | Zdjęcie: Marek Biczyk/pzla.pl

Pięć medali AZS UMCS Lublin - Zdjęcie główne

SportCałkiem niezły występ zanotowali reprezentanci AZS UMCS Lublin podczas 64. Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w Toruniu.

Lublinianie w Toruniu wywalczyli pięć medali. Złoto zdobył nowy nabytek AZS UMCS – trójboista Karol Hoffmann, który zdeklasował swoich konkurentów. Lublinianie czterokrotnie stawali za to na drugim miejscu podium. Karolina Kołeczek zdobyła srebro na 60 m przez płotki. Taki sam rezultat osiągnęli także Małgorzata Hołub-Kowalik i Cezary Mirosław w biegu na 400 m. Ostatni medal wywalczyli natomiast zawodnicy sztafety mieszanej 4x400 m – Cezary Mirosław, Małgorzata Kołdej, Małgorzata Hołub-Kowalik i Szymon Żywko.
Lekkoatleci AZS UMCS Lublin uplasowali się na ósmym miejscu w klasyfikacji medalowej całego turnieju.