Reklama

Otylia Jędrzejczak na Aqua Lublin

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Otylia Jędrzejczak na Aqua Lublin - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Spotkanie z mistrzynią olimpijską i trzykrotną rekordzistką świata w pływaniu Otylią Jędrzejczak odbyło się 8 kwietnia na terenie obiektu Aqua Lublin.

W spotkaniu udział wzięli: Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk, Marek Lembrych – Doradca Prezydenta Lublin ds. Sportu, Jacek Czarecki – Prezes MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie, Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki - Jakub Kosowski oraz uczniowie, trenerzy i nauczyciele pływackich klas sportowych i profilowanych ze Szkoły Podstawowej nr 23, Szkoły Podstawowej nr 28, Szkoły Podstawowej nr 30, Szkoły Podstawowej nr 31, Szkoły Podstawowej nr 51, Gimnazjum nr 11, a także uczniowie X Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego, członkowie lubelskiego Klubu Olimpijczyka.

To popularyzacja sportu i zachęta dla młodych mieszkańców Lublina do aktywności sportowej
- powiedział Prezydent Krzysztof Żuk.

Pierwszym punktem wizyty była możliwość porozmawiania z Mistrzynią, zrobienia pamiątkowych zdjęć, a także wzięcia autografów, co spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów. W czasie briefingu dla mediów prezydent Krzysztof Żuk zapowiedział, że w tym roku w kompleksie Aqua Lublin odbędzie się jeden z obozów pływackich organizowanych pod patronatem Otylii Jędrzejczak.

To przepiękny obiekt. W Aqua Lublin będą z pewnością szkolić się przyszli olimpijczycy. Sport to pasja, pokonywanie przeszkód, szacunek dla drugiego człowieka, fair play i droga do osiągania celów – mówi Otylia Jędrzejczak.

Po spotkaniu z Otylią Jędrzejczak dzieci udały się do strefy rekreacji Aqua Lublin, gdzie mogły bezpłatnie korzystać ze wszystkich wodnych atrakcji. Podczas wizyty pływaczka miała też możliwość poznania oferty kompleksu Aqua Lublin oraz zapoznania się z nowoczesnym obiektem.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE