Motor na remis w Legionowie

Autor: | Zdjęcie: Motor Lublin

Motor na remis w Legionowie - Zdjęcie główne

SportIII-ligowy Motor w ostatnim sparingu zremisował 1:1 z grającą o szczebel wyżej Legionovią Legionowo. Od porażki lublinian uchronił w ostatniej minucie meczu Bartosz Rymek.

W meczu z Legionovią trener Mirosław Hajdo testował dwóch lewych obrońców. O tym czy zostaną oni na dłużej w Lublinie okaże się w najbliższych dniach. Do kadry lubelskiego klubu wrócił za to Michał Paluch, który w ostatnim czasie pauzował z powodu kontuzji.

Spotkanie Motoru z wyżej notowanym rywalem było dość wyrównane. W pierwszej połowie Adrian Olszewski i Damian Podleśny zachowali jednak czyste konta. Na pierwszego gola kibice w Legionowie musieli poczekać ponad godzinę. Wtedy Marcin Kluska precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonał Krystiana Kalinowskiego. Wydawało się, że mecz zakończy się jednobramkową wygraną gospodarzy, ale ostatniej minucie mecz Bartosz Rymek zdołał doprowadzić do wyrównania.

Piłkarze Motoru następny sparing rozegrają 15 lutego o godz. 11. W Ostrowcu Świętokrzyskim podopieczni Mirosława Hajdy zmierzą się z miejscowym KSZO 1929.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0)
Bramki: Kluska 64’ – Rymek 90’.
Legionovia (I połowa): Podleśny – Bury, Zembrowski, Choroś, Maślanka – Małek, Koprowski, Kluska, Bajdur, Koziara – Podliński; (II połowa) Błesznowski – Kaczorowski, Zembrowski, Waleńcik, Weremko – Małek (Lewandowski), Zaklika, Kluska, Bajdur (Turkowski), Koziara (Sobota) – Więdłocha
Motor (I połowa): Olszewski – Michota, Grodzicki, Cichocki, zawodnik testowany I, Wójcik, Kumoch, Król, Swędrowski, Ceglarz, Ropski; (II połowa) Kalinowski – Gruszkowski, Łukasik, Cichocki (60’ Zbiciak) zawodnik testowany II, Kunca, Rymek, Duda, Darmochwał, Nowak, Paluch.