Motor Lublin przegrał z Rakowem Częstochowa. Skrót meczu (WIDEO)

Autor: | Zdjęcie: KK

Motor Lublin przegrał z Rakowem Częstochowa. Skrót meczu (WIDEO) - Zdjęcie główne

foto KK

SportW 1. kolejce nowego sezonu powracający do PKO BP Ekstraklasy zespół z Lublina zmierzył się na własnym stadionie z mistrzem kraju z 2023 roku. Zobaczcie najważniejsze fragmenty z tego spotkania.

Powrót do krajowej elity po 32 latach nie przyniósł żółto-biało-niebieskim punktów. Do przerwy goście prowadzili 1:0 po bramce Ante Crnaca. W drugiej połowie wynik końcowy ustalił Dawid Drachal.

W następnej kolejce "Motorowcy" zmierzą się na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Do rywalizacji z ekipą z Trójmiasta dojdzie w piątek, 26 lipca o godzinie 20:30.