Motor lepszy w pierwszych połowach

Autor: | Zdjęcie: FB: Motor Lublin

Motor lepszy w pierwszych połowach - Zdjęcie główne

SportPodopieczni Mirosława Hajdy w środku tygodnia rozegrali dwa mecze kontrolne. W pierwszym zwyciężyli z Lublinianką, a w drugim zremisowali z III-ligową Bronią Radom.

Świetny start, słabsza końcówka

W starciu z IV-ligowcem trener Motoru posłał do boju głównie graczy rezerwowych, niedawno pozyskanych i testowanych. Ci w pierwszej połowie pokazali jednak klasę i do przerwy prowadzili 3:0 po golach Dawida Brzozowskiego, zawodnika testowanego oraz Adama Nowaka. Pod koniec meczu do głosu doszli jednak zawodnicy Lublinianki, którzy odrobili dwie bramki straty po strzałach Adriana Rapy i Sylwestra Parady

Motor Lublin – KS Lublinianka 3:2 (3:0)
Bramki: Brzozowski 19’, zaw. testowany 22’, Nowak 39’ – Rapa 83’, Parada 88’.
Motor: Krupa – zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Brzozowski (67′ Darmochwał), Koszel, Buczek, Kumoch, Nowak, zawodnik testowany, Grunt.
Lublinianka: Toruń – Rasiński, Giza, Futrzyński, Dzyr, Pikul, Bogusz, zawodnik testowany, Rejmak, Milcz, zawodnik testowany. Ponadto grali: Rapa, Drzazga, Iwańczuk, Jęczeń, Maliszewski, Parada.

Na remis

Drugie środowe spotkanie ponownie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie po golu doświadczonego Rafała Grodzickiego. W drugiej części spotkania gracze z Radomia szybko odrobili jednak straty po strzale Damiana Winiarskiego

Motor Lublin – Broń Radom 1:1 (1:0)

Bramki: Grodzicki 11’ – Winiarski 58’.
Motor: Olszewski (46′ zawodnik testowany) – Michota, Grodzicki (60′ zawodnik testowany), Cichocki, Brzyski, Bonin, Duda, Swędrowski, Kruczkowski, Darmochwał (46′ zawodnik testowany), Paluch (67′ Darmochwał).